Yılda 5,5 Milyon Adet Plaka Altlığı Üretimi ile Sektöründe Lider Firma

Nur Plastik üretmiş olduğu plaka altlıkları ile 1992 yılında faaliyet göstermeye başladı. Ürün yelpazesini genişletmiş olup şuanda paspas, anahtarlık, oto kokusu ve diğer promosyon ürünleri ile sektöre iyi hizmet veren bir şirkettir. Ürün çeşitliliği, ürün kalitesi, satış hızı, ARGE ve üretim çalışmaları ile müşteri odaklılık prensibi ile çalışan, sektörün beğenisini kazanarak Türkiye’de lider üretici konumuna gelmiştir. İstanbul’da 3000 m2 kapalı fabrika alanı ile yurtiçi ve yurtdışı pazarında hizmet vermektedir.

ÜSTÜN HİZMET BAŞARISI

İnsana bilgiye ve teknolojiye yapılan yatırım kalitenin temelini oluşturduğunun bilincinde olan Nur Plastik ; ileri teknoloji Ar-Ge ve kalite kontrol cihazları , yüksek kalitedeki hammaddeleri , bilgisayar kontrollü üretim makineleri konusunda uzman teknik personeli ile müşterilerine üstün kalitede ürün ve hizmet sunmaktadır.

Nur Plastik‘in İstanbul’da bulunan üretim tesisinde yüksek teknoloji ürünü makineler kullanılmaktadır.

PROFESYONEL ÇÖZÜMLER

Konusunda uzman Mühendislerimizden oluşan Ar-Ge ekibimiz ,yeni bilgi ve teknolojileri araştırarak kullanıma uygun kaliteli ve çevre dostu ürünlerin geliştirmesiyle faaliyetini yürütmektedir.

TASARIMDAN ÜRETİME KALİTE

Nur Plastikte kalite yönetim sistemi ISO 9001:2015 standartlarına göre belgelendirilmiştir. Bunun yanı sıra Çevre için ISO 14001:2015 İş güvenliği için OHSAS 18001:2007 belgelerine de sahiptir.

SATIŞ SONRASI DESTEK

Nur Plastik müşterilerinin daima yanındadır. Satış öncesi ve sonrasında sunulan hizmetler ile müşterilerine en iyi seçenekleri sunmayı sorunlarını çözmeyi hedeflemektedir.